Extrém

4. září 2015 12:01

Michal Chalupa

KONEČNĚ máme VIDEO: Muž s obludným penisem se odhalil! Větší než kůň, těžší než závaží, to musíte vidět...

Tenhle týpek zhruba před týdnem ohromil celý svět. Zveřejnil rentgen svého mamutího penisu, který měří neuvěřitelných 48 cm!!! Chtěl umlčet veřejnost, která mu nevěřila, že hadice, kterou nosí v kalhotách je skutečně jeho penis. Teď mu však jeho mega penis změní život k lepšímu.

Roberto Esquivel Cabrera totiž ze svého nádobíčka příliš nadšen není. Fakt, že by se mohl porovnávat i s koňem, mu život moc neulehčuje. Muž si stěžuje na 3 základní problémy, má problém se ženami, protože většina z nich utíká, už když vidí jeho nohavici. Nemůže pracovat, protože tíha penisu ho omezuje a teď pozor! Tím nejzásadnějším je, že kvůli jeho délce nemůže v kostele pokleknout a pomodlit se! A to by jednoho fakt naštvalo.

Teď však svítá na lepší časy. Jedna z amerických produkčních společností totiž Robertovi nabídla, že ho chce ve svém filmu. A Disneyovky zrovna netočí. Robertovi zatím nabídka na natočení porna nevadí, domluva je prý však pomalejší kvůli jazykové bariéře a částce, kterou Cabrera požaduje. Pro milovníky velkých přirození už však dal Roberto do placu aspoň jedno video. To dokumentuje, jak žije a taky VELIKOST, PROPORCE A VÁHU JEHO PENISU! Pro zájemce o video přidáváme odkaz ZDE.

Sdílejte článek
Štítky rentgen Penis natáčení penis nádobíčko Roberto Esquivel Cabrera

Přečtěte si také