Extrém

21. září 2015 11:45

redakce Prima Lajk

Kontaktuje nás UFO, tvrdí Edward Snowden! Co ve své teorii tvrdí, vás bude šokovat…

Známý whistleblower nadále žije v Rusku, kde získal azyl, ale našel si čas, aby o sobě zase dal vědět. Tentokrát zabrousil do ufologických polí. Tvrdí, že se nás snaží kontaktovat mimozemská civilizace!

„Pokud je tu mimozemská civilizace, která se snaží kontaktovat jiné civilizace, nebo ta naše, snažící se dosáhnout kontaktu s mimozemšťany, ve vývoji společnosti máme jen krátké období, kdy je veškerá komunikace předávána primitivními a nechráněnými cestami,“ řekl pro rádio StarTalk Snowden.

Podle něj tak přijímáme zprávy od mimozemšťanů, které mohou být třeba telefonáty nebo snad televizní pořady, jenže je nejsme schopni rozlišit od tzv. reliktního záření, které je prý pozůstatkem po období vytváření vesmíru, které následovalo po Velkém třesku.

Je tak docela možné, že naše satelity chytají mimozemskou komunikaci, ale nevěnují jí pozornost. Podle Snowdena nejde totiž oddělit náhodné záření od zašifrované komunikace. Takže se může krásně dít, že nejsme ve vesmíru sami, ale stále o dalších civilizacích nevíme, jelikož jim neumíme naslouchat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také