Extrém

1. září 2015 15:58

Lenka Zajícová

Kvůli hysterické Češce muselo nouzově přistát letadlo. Kamarádka Faltýnové vyhrožovala všem mafií i tím, že pošle boeing k zemi!

O mezinárodní skandál se postarala Žaneta Hučíková (34). Na palubě letadla fyzicky napadla letušku a vyhrožovala, že letadlo nechá spadnout.

Podle deníku Denver Times se incident odehrál minulý pátek. Solárkem poznamenaná Žaneta Hučíková propašovala do letadla na trase Las Vegas - Frankfurt svoji kočku, o které posádka neměla ponětí. Když jí bylo zvíře odebráno, Hučíková odměnila letušku několika ranami do obličeje. Následně posádce začala vyhrožovat, že letadlo pošle bleskově k zemi. Zde však nekončila. Údajně se začala chlubit tím, že je součástí mafie, která ji neustále kontroluje a drží nad ní ochrannou ruku. Kvůli Hučíkové muselo letadlo nouzově přistát v Denveru za doprovodu dvou stíhaček F-35.

Žena nyní přetrvává ve vazbě v Denveru poté, co se dodatečně zjistilo, že v USA pobývala ilegálně.

Je šílená, měla by se léčit. Když začala všem vyhrožovat, byla jako smyslů zbavená,“ prohlásila jedna z cestujících, která kvůli Hučíkové musela čekat celý den v Denveru na další letadlo do Frankfurtu, tentokrát již bez silikonem nadupané hysterky.

Sdílejte článek
Štítky letadlo Las Vegas letuška mafie Frankfurt nad Mohanem USA Denver ilegální Lockheed Martin F-35 Lightning II

Přečtěte si také