Extrém

15. března 2015 11:14

Tereza Javorová

Láká vás sex na veřejnosti? Zkuste to na těchto místech!

Zakázané ovoce chutná nejlépe!

Trocha adrenalinu dokáže opepřit každý vztah. Pokud za vrchol svých postelových hrátek považujete to, že si u misionáře odvážně rozsvítíte, možná je na čase s partnerem vylézt z peřin a zkusit to na jiných místech. Veřejných místech. Napětí a strach z přistižení vás rozpálí a s partnerem si vášnivé rychlovky zamilujete. Kde byste měli sex na veřejnosti rozhodně vyzkoušet?

V autě

Klasika, ale pro nestydaté začátečníky nejschůdnější varianta. Auto vám poskytne dávku soukromí, na které jste zvyklí, ale veřejné parkoviště, postranní ulička nebo silniční odpočívadlo se rozhodně s uzavřenou ložnicí nedá srovnat. Bacha jen na parkování na nerovném povrchu a nezataženou ruční brzdu. Pokud si to rozdáte na kapotě auta, tak možná uděláte nejlépe.

V kabince

Co víc vás může v obchodě rozrajcovat než zkoušení spodního prádla? Pozvěte partnera k sobě do kabinky, ať zhodnotí, jak na vás ta krajkovaná podprsenka nebo korzet vypadá, a prádlo rovnou můžete podrobit zátěžové zkoušce. Nutnost být potichu a nezbořit celou kabinkovou konstrukci znásobí vaše vzrušení.

Veřejné záchodky

Většina veřejných záchodků je hnus. O tom žádná. Ale možná právě na tomhle špinavém a nepěkném místě odhodíte všechny svoje zábrany a necháte se strhnout jen nejzákladnějšími pudy. Jenom paní, co vybírá za použití toalety drobné a pro kterou byly vaše vzdychy tím nejerotičtějším zážitkem v životě, pak možná přihoďte nějakou tu kačku navíc.

U někoho doma

Zábava vázne, hostitel se trochu připil a začíná se svými trapnými vtipy. S partnerem se na sebe zoufale díváte, ale v tom vás napadne, že si můžete zařídit svou soukromou party. Jeden z vás se může ztratit se záminkou neodkladného telefonu, druhý musí nutně na toaletu. Sejdete se v koupelně nebo komoře a otočíte klíčem. Máte se přece u přátel chovat jako doma!

V práci

Pokud máte poměr s kolegou nebo dokonce s vaším šéfem a už vás nebaví se scházet po hotelích nebo navštěvovat se doma, tak využijte vaší znalosti firmy a najděte si pár míst, kam se můžete po pracovní době nebo v obědové pauze zašít. Jestli vás někdo nachytá, tak můžete argumentovat tím, že posilujete pracovní tým. Je to vlastně takový teambuilding ve dvou.

V kostele

Je to zvrácené, neuctivé a špatné. Ale taky dost vzrušující, ne? Přitisknout se s vykasanou sukní nebo staženými kalhotami na jednu z chladných stěn kostela, zatímco kousek od vás probíhá bohoslužba nebo kázání, je hříšné, ale o to více přitažlivé. Na druhou stranu, v kostele se přece káže: Milujte se a množte se!

SA

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také