Extrém

19. listopadu 2014 16:50

Táňa Sáblíková

Láska až do hrobu…Aneb jak to chodí v Číně!

Že se to v rodině nedělá? S tím si Qiao Li Tsui nedělala hlavu. Před dvěma lety totiž přebrala snoubence své sestry, vzala si ho, ale po roce bylo lásce konec! Co se stalo?

Quiao si nedělala vůbec hlavu, že díky své aférce se snoubencem své sestry Wan Niu jí zlomila srdce. Vesele se s Jianem Tsao vodila za ručičku a nakonec si vedle něj stoupla před oltář místo nebohé Wan.

Štěstí ale netrvalo dlouho, sestra mrcha se totiž zamilovala do někoho jiného! Cai Chen ale bohužel nevěděl, do čeho jde…Quiao ho totiž přemluvila, aby se zbavili jejího manžela Jiana – toho, kterého si původně měla vzít její sestra Wan.

A tak ho vytáhla na romantický piknik, kde ho ale místo dobrého jídla pobodala. Milenec, který čekal nedaleko, své nové lásce přispěchal na pomoc, vykopal mělký hrob a společnými silami pohřbili nebohého Jiana.

Kdo by čekal, že příběh bude mít alespoň nějaký částečný happyend, tak ten by byl naprosto mimo. Nový milenec Cai měl totiž tak velké výčitky svědomí, že další den šel na policii a Quiao napráskal. Dokonce zavedl policisty na místo, kde Jiana pohřbili.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky hrob

Přečtěte si také