Extrém

7. července 2021 09:50

brejsova.t@gmail.com

GALERIE: Lidský satan nezná hranice. Usekl si prsty i konec nosu, aby se podobal ďáblu. Je to ještě vůbec člověk?

Milovník extrémní modifikace těla zašel už opravdu daleko. Dobrovolně si nechal uříznout dva prsty na rukou a s úpravami hodlá pokračovat i nadále.

Michel Faro do Prado z Brazílie se proslavil svými extrémními úpravami těla. Díky svému vzezření ho lidé dokonce přezdívají „lidský satan“, což mu nesmírně lichotí. Sám chce podoby čerta či ďábla docílit a nezastaví se před ničím. Velkou část těla mu pokrývá tetování a piercingy, nyní však zašel ještě o něco dál.

Z Pradovy hlavy trčí několik rohů a implantátů, ze zubů zase kly. Aby dodal svému vzhledu ještě víc strašidelnosti a bizarnosti, nechal si dokonce odstranit kus nosu. Nyní s úpravami zašel ještě o kus dál. Z každé ruky si totiž nechal dobrovolně odstranit prst; na levé ruce prsteníček a na pravé prostředník.

Pradova manželka, která se sama specializuje na bizarní modifikace těla, ho nazývá „mistrovským dílem“. Ačkoli již „lidský satan“ utratil za své úpravy nemalou sumu, zastavit se nehodlá. Pro svůj vysněný vzhled je ochotný vydržet všechno.


Přečtěte si také