Extrém

28. dubna 2016 15:32

Tereza Javorová

MANUÁL: 5 zaručených tipů, jak se do léta snadno zbavit faldíků na břiše

Bude to sice trvat pár týdnů, ale díky těmto tipům jsou výsledky zaručené! Jak mít do léta krásně ploché bříško bez faldíků?

Přestaňte jíst sladké – přes to nejede vlak. Ze sladkého se tloustne úplně nejvíc a nejrychleji se to projeví právě na oblasti břicha. Vyřaďte ze svého jídelníčku veškerý bílý cukr a ovoce jezte jen dopoledne.

Omezte pečivo – pečivo z bílé mouky obsahuje jednoduché sacharidy, které našemu tělu nikterak neprospívají a pouze po nich tloustneme. Bílé pečivo omezte úplně a nahraďte ho celozrnnou variantou, jáhlami, ovesnými vločkami či jinými alternativy. Možností je stále více!

Kardio trénink – Svaly můžete sice posílit, ale tuk musíte spálit. Běhejte, jezděte na kole, plavejte, skákejte, tančete... dělejte cokoliv, u čeho se alepsoň na 40 minut zapotíte. Vyplavené endorfiny a štíhlejší postava vám bude odměnou.

Core neboli vniřní břicho – je velmi důležité pro stabilitu i dobré držení těla. Do cvičení proto zařaďte některé cviky z pilates, pravidelně dělejte tzv. prkno a vědomě zatahujte močovou trubici. Za pár týdnů uvidíte výsledky!

Buďte v pohodě – tuk na břiše se nejčastěji ukládá, pokud máte dlouhodobě zvýšenou hladinu stresu. Důležitý střed těla se tak přirozeně obaluje před potenciálním nebezpečím. Hoďte se proto do pohody! Zajděte si na masáž, zvolněte svoje uspěchané tempo a více se na svět usmívejte.

Sdílejte článek

Přečtěte si také