Extrém

23. srpna 2015 17:45

Tereza Javorová

MANUÁL: 6 tipů na správný prstoklad, který ji pořádně rozrajcuje

Nemusíte mít thick dick, být přeborníkem v líbání nebo vypadat jako Ryan Gosling. Pokud máte šikovné prsty, holka vám pod rukama doslova roztaje. Ten správný prstoklad ji totiž rozezvučí do tak vysokých tónin, že si sousedé budou na vás stěžovat. Jak na to?

♥ Navhlčete. Ať už slinami, lubrikantem nebo připomíná-li dívka už bublacící potůček, zanořte prsty do její hlubiny.

♥ Začněte jemně. Obratně nahmatejte klitoris a dvěma třemi prsty hrbolek lásky něžně masírujte. Nesnažte se ho však rozmáčknout jako komára nebo do dívky provrtat díru. Má jich až dost a další nepotřebuje.

♥ Tlak postupně zesilujte. Stále nezapomínejte lubrikovat a zkuste i občas změnit směr pohybu. Holkám se nejvíc líbí ten krouživý, ale některé mají rády i kmitavý nebo rovný dopředu dozadu. Pozorujte její výraz ve tváři a u toho správného pohybu logiky zůstaňte.

♥ Až bude dostatečně vzrušená, svolná a oddaná, zapleťte prsty do její svatyně. Nejdřív jeden, pak dva, tři a nakonec můžete i celou pěst. To už je ale pro opravdu pokročilé a pokud není dívka na fisting připravená, tak se jí mermomocí nesnažte nahmatat mandle zespodu.

♥ Prsty jemně zasouvejte dovnitř a ven. Frekvenci a sílu zásunu postupně zvyšujte. Palcem stejné ruky jí můžete zároveň stimulovat klitoris, nebo si pomožte druhou rukou, která dívce mezitím držela zadeček, mačkala prsa nebo zacpávala pusu, aby tak nekřičela.

♥ S blížícím se jejím orgasmem se s dívkou už moc nepárejte a klidně znatelně přitvrďte. (to ale neznamená, že ji budete dřít nasucho). Některé holky milují, když jim během vyvrcholení genitálie trochu poplácáte nebo prsty zrychlíte natolik, že jim klitoris rozvibrujete jako kolibříka.

Sdílejte článek
Štítky prst pohyb klitoris Ryan Gosling lubrikační gel Ryan Gosling

Přečtěte si také