Extrém

21. listopadu 2016 16:20

Tereza Javorová

MANUÁL: 7 věcí, které musíte rozhodně zkusit, až se zkouříte MARIHUANOU. Na takový zážitek nezapomenete!

Legalizace marihuany je sice na míle daleko, ale nemáme iluze, že byste trávu už někdy nezkusili. Jestli se k tomu chystáte znovu a záchvat smíchu vám přijde už trochu nuda, zkuste tyhle činnosti! Po zkouření nabydou úplně jiného významu...

1. Filozofická debata – marihuana vám posune mysl do úplně jiné dimenze. Každodenní problémy vám tak budou připadat nicotné a budete ve všem hledat hlubší význam. Můžete tak debatovat se stejně zkouřeným kamarádem, který vás jako jediný možná pochopí, nebo třeba s Bohem.

2. Napsat báseň – fantazie vám jede na plné obrátky a hledá cestu, kudy by prosákla ven. Tak si vezměte tužku a papír nechte ji, ať se projeví, jak potřebuje. Napište báseň, dopis, povídku nebo vzakz sám sobě, až se z toho vyspíte.

3. Poslouchat hudbu – budete vnímat každý tón, akord, strunu, vokálu... Hudba vás naprosto pohlí.

4. Tvořit – máte pocit, že jste osvícený umělec. Zkuste tak něco vytvoři, byť by to měl být panáček z plastelíny. Nebo namalujte obraz. Ráno se možná zasmějete, co jste to zpatlali, anebo to prodáte za velké peníze do galerie.

5. Jít na procházku – omámeni trávou jste daleko více vnímavější k okolním vlivům. Jestli se na to cítíte, běžte na procházku a jen tak pozorujte lidi. Nemůžeme vyloučit záchvaty smíchu nebo halucinace, ale zábava to každopádně bude nesmírná.

6. Sex – zastánci marihuany tvrdí, že neexistuje lepší sex než když jste zkouření. Za pokus to tak rozhodně stojí.

7. Vařit – při kouření dostanete zajisté hlad jako vlk. Uvařte si nějakou specialitku! Koláčky z trávy však už nedoporučujeme.

Sdílejte článek
Štítky marihuana tráva

Přečtěte si také