Extrém

25. září 2015 16:35

redakce Prima Lajk

MANUÁL: Jak ji s malým nádobíčkem dostat do sedmého nebe? Opravdový návod jak na to…

Všichni známe frázi, že s malým kašpárkem se dá udělat velké divadlo. Ale vždycky to spíš zní jako útěcha, než jako pravda. Tady jsou polohy, při kterých se bude cítit jak alfasamec i ten, komu příroda tolik nenadělila.

Nejcitlivější je vagina stejně jen asi pět centimetrů do hloubky, takže čistě teoreticky vám tu něco o délce kulečníkového tága ve výsledku moc nepomůže.

♥ ZezaduPokud partnerka překousne, že to nebude zrovna moc osobní, určitě si to užije a vy taky. I sebemenší penis tak bude působit jako větší (a nejen díky tomu, že na něj žena neuvidí).

♥ Na koníčka Takhle si bude moct žena udržet kontrolu a taky si sama zvolit, jak hluboko váš penis půjde. V tomhle případě se bude snažit vám být co nejblíž…doslova.

♥ Z boku Tahle poloha má tu výhodu, že zúží vaginu, takže bude mít partnerka pocit, že ho máte mnohem většího, než je realita.

♥ Nohy na ramenaPokud se budete snažit, tak neuteče, záleží, aby dostala svoje nohy na vaše ramena. Budete tak mít větší šanci proniknout hlouběji. Pro ještě lepší stimulaci dejte partnerce pod zadek nějaké ty polštáře, aby byla výš.

Mrkněte na to, co o vás prozradí vaše oblíbená poloha:


Přečtěte si také