Extrém

6. ledna 2015 10:50

Táňa Sáblíková

Manžel upálil svou manželku! Důvod vás dostane!

Jak asi zemřu? Tato otázka se honí spoustě lidí hlavou. Doufají, že to bude rychlé a bezbolestné. V to doufala asi i Octavia Smith Hatcher. Jenže to by nemohla mít za manžela toho, koho měla! Co se vlastně stalo?

Pravda, příběh to je opravdu starý, vážně se ale stal! Na konci 19. století se v Americe začala šířit neznámá nemoc, na kterou umírali hlavně mladí lidé. A tak se stalo, že ženě jménem Octavia Smith Hatcher zemřel její nejmilovanější syn Jacob.

Žena byla natolik zničena ztrátou, že začala trpět depresemi, onemocněla a později upadla do kómatu. Manžel proto zavolal místního lékaře, který Octavii prohlásil za mrtvou. Manžel na nic nečekal a rozhodl se nechat Octavii spálit.

O týden později začali i jiní lidé ve vesnici upadat do kómatu, časem se ale zase všichni probouzeli. A tak manžel nechal vyzvednout rakev se spálenými ostatky Octavie a po pitvě se zjistila otřesná věc! Prohlášení smrti místním lékařem byl omyl a manžel svou ženu upálil zaživa!

Po tomto šokujícím zjištění svou milovanou manželku pohřbil znovu ve stejné rakvi, na její památku ale nechal vytesat sochu nad její hrob. Tu můžete ještě dnes na jednom ze starých hřbitovů z 19. století najít.

Na Octaviinu památku jí nechal manžel postavit sochu

-SaTan-

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také