Extrém

12. listopadu 2014 13:50

Táňa Sáblíková

Máte dost celulitidy? Máme nový recept, jak se jí zbavit!

Matka dvou dětí Beba toho měla dost, když se snažila něco udělat s pomerančovou kůží na svých stehnech a zadečku. Ani diety ani cvičení nepomáhalo, a tak zkusila zaexperimentovat a zadařilo se! Díky tomu teď vydělává balíky peněz!

Beba do svého cvičebního úboru, který se skládal z tílka a legín, totiž zkusila všít malé dřevěné kuličky. Tedy jen do legín, které jí obtahovaly nohy, a kuličky tak při cvičení masírovaly postižená místa. Nebylo to ale nic jednoduchého, při prvním pokusu o toto vylepšení totiž nevěděla, kolik kuliček tam má našít, a tak prostě šila a šila.

Nakonec se počet dřevěných kuliček, které mají legíny v sobě všité, usadil na počtu 1200 kusů! A protože Beba nebyla sobecká a chtěla pomoci i jiným zoufalým ženám s celulitidou, založila společnost, která legíny nazvané Cellulite Crusher nabízí.

A kolik že tato hračka, kterou pro správnou efektivitu máte nosit 30–60 minut denně, nejlépe při cvičení, jako je jóga nebo běhání, stojí? Na tuto legraci si připravte 46 liber! Prý to ale určitě funguje!

Speciální legíny s 1200 dřevěnými kuličkami proti celulitidě

Speciální legíny s 1 200 dřevěnými kuličkami proti celulitidě

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také