Extrém

25. března 2016 10:40

Adéla Skřivánková

Máte malé nádobíčko? 4 tipy, jak si zvětšit PENIS!

Mít malého kašpárka sice neznamená, že s ním nelze zahrát velké divadlo, ale co si budeme povídat, není to žádná výhra v loterii. Existují však způsoby, jak svoji chloubu zvětšit! Tyhle určitě zkuste:

1. Oholte se – je to ten nejjednoduší a zároveň nejrychlejší trik. Sice svůj penis reálně nezvětšíte, ale opticky mu přidáte pár centimetrů. Oholte veškeré křovisko, ve kterém je kašpárek schovaný a nesměle vykukuje ven. Obnažený bez chuchvalců chlupů bude vypadat větší!

2. Zhubněte – čím jste tlustší a máte větší břicho, tím penis vypadá menší a je zapadlejší. Nenechte to dojít tak daleko, že si za chvíli na něj ani nedosáhnete. Když si vyrýsujete postavu a shodíte piváče, vykoukne i váš doposud špeky utlačovaný válečník.

3. Protáhněte ho – má to sice krátkodobý efekt, ale pokud vám jde jen o těch pár vteřin, když na něj holka poprvé pohlédne, tak to funguje. Penis si lehce promněte a natáhněte do délky. Pak už si jen chvíli přejíždějte po žaludu. Ne, nenabádáme vás, abyste masturboval, jen si do něj vžeňte trochu krve a úd bude na chvíli větší.

4. Injekce – je to sice velmi radikální řešení, ale pro muže, který svůj špendlík musí hledat lupou, je spásou. Do penisu si pod lékařským dohledem (!) můžete nechat píchnout silikon a zvetšit ho asi tak, jako si ženy zvětšují prsa.

PS: Ale pamatujte, nejde ani tak o velikost, jako o techniku!

Sdílejte článek

Přečtěte si také