Extrém

6. února 2015 12:01

redakce Prima Lajk

Megaprůšvih: Opilý slovenský komentátor v televizi končí. VIDEO

Video z basketbalového zápasu Good Angels Košice – ZVVZ USK Praha bourá internet. Mimochodem, zápas skončil 70:74... To ale řeší jen skalní fanoušci, všechny ostatní zajímá výkon moderátora Jána Plesníka pod vlivem.

A je fakt, že tohle je prostě megaprůšvih. Plesník si ani nevšiml, že skončila čtvrtina a v polovině zápasu ho musela vystřídat kolegyně Oľga Hamadejová.

Zaznělo například (necháváme ve slovenštině – překlad jaksi ztrácí grády). “Natália Hejková, moja dlhoročná priateľka by som povedal. Prežili sme spolu niekoľko dekád basketbalu by som povedal, spoznali sme sa ešte ako hráči. Neskôr v pozícii trénera z jej pozície a z mojej pozície basketbalového komentátora. Ale Natália Hejková svojou osobnosťou prerástla troška Slovensko, ťažko povedať, či by som mal v tomto prenose, možno na to príde v druhom polčase priestor.”

Zajímavé bylo i ohodnocení jedné ze španělských hráček: “Hráčka, ktorá pri svojich – nehnevajte sa na mňa – 35 rokoch vyzerá ako dáka 25ročná basketbalistka a mnohé dievčatá by mohli mať v nej dáky impulz alebo dáku táku inšpiráciu.”

Ján Plesník dal v televizi RTVS výpověď, vedení mu poděkovalo za dlouholetou práci. Vlastně je to hodně smutný příběh.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky Slovensko televize zápas basketbal ZVVZ USK Praha Natália Hejková Good Angels Košice

Přečtěte si také