Extrém

2. června 2015 15:34

Lenka Zajícová

Město duchů opravdu existuje! Je v Austrálii a bydlet tam rozhodně chtít nebudete!

Tawoomba drží smutné prvenství v počtu sebevražd. To je možná důvod, proč má toto město tak děsivou reputaci. Obyvatelé se zde totiž neustále setkávají s paranormálními jevy.

Kylie Samuels a Katie Harvey, které v městě žijí, se rozhodly, že budou časté výskyty paranormálních aktivit dokumentovat na speciálně zhotovené facebookové stránce. Za posledních pět let jsou totiž výskyty duchů extrémně časté. Někteří obyvatelé se dokonce rozhodli z města odstěhovat.

Novodobý krotitel duchů Darren Davies se vydal do tohoto města, aby zjistil, zda jsou příběhy místních obyvatel pravdivé. „Toto město má opravdu temnou minulost. Na hřbitově je velice často vídán duch mladé ženy v červených šatech. Jsem si skoro jistý, že je se jedná o Elizabeth Perkins," tvrdí Davies. Ta spáchala před 60 lety sebevraždu tak, že skočila pod vlak. U jejího hrobu je údajně výjimečná energie. Davies se prý setkal i s jinými duchy, ti však neznázorňují žádné nebezpečí, tedy až na jednoho.

Nejděsivější je výskyt ducha v domě Kylie Samuels. V jejím domě totiž pobývá obrovské zlo. Kdykoliv se na zeď pověsí kříž, ihned spadne na zem. Elizabeth Perkins je zoufalá, duch v domě Kylie je však extrémně zlý,“ dodal Davies, který se do města přestěhoval, aby přišel paranormálním jevům na kloub.

Sdílejte článek
Štítky duch

Přečtěte si také