Extrém

19. dubna 2017 16:32

redakce Prima Lajk

Mimozemšťani potvrzeni! Kamery prý zachytily mysteriózní plavidlo letět okolo Měsíce!

Ani letadlo, ani pták, ani Superman. Takhle prosím vypadá UFO!

Aniž bychom teď připomínali dlouholetou a nutno říct často dost absurdní historii za vlasy přetažených a prakticky ihned vyvrácených „důkazů“ o existenci vesmírného života, musíme uznat, že někdy ta představa, že jsme ve vesmíru sami, zní až příliš smutně na to, aby to byla pravda. Přidejte teorii, že je vesmír s největší pravděpodobností nekonečný a musí vám prostě vyjít, že někde tam venku asi nejspíš někdo další bude. Otázkou tak zůstává, jestli se někdy střetneme.

A zatímco NASA a další experti si všechna svá tajemství drží pevně pod pokličkou a veřejnosti jen málokdy sdělí své skutečné názory, ufologové jsou v tomhle ohledu mnohem, jak to jen říct, odvážnější. Jako například teď, kdy podle všeho arabská zpravodajská síť zveřejnila video, na kterém jsou vidět záběry záhadného objektu pohybujícího se kolem Měsíce.

Video bylo následně přebráno skupinou SecureTeam10, bloggerskou sítí, která se na UFO specializuje a ta ho sdílela na svůj Instagramový profil. Jestli se skutečně jedná o důkaz, že nejsme ve vesmíru sami, to už necháme na jiných, rozhodně jde ale o fascinující záběry, které jsme si nemohli nechat jen tak pro sebe. Na video se teď můžete podívat zde:

Aneb když vyrazíte na nákup a najednou potkáte TOHLE:


Přečtěte si také