Extrém

23. května 2015 12:45

Lenka Zajícová

Mladá Brazilka sbírala odpadky, aby uživila své dítě. Její osud dostal nečekaný zvrat!

Ana dos Santos Cruz (23), trávila až 12 hodin denně sbíráním odpadků poblíž Sao Paula. Jednoho dne našla obálku s šeky a hotovost v hodnotě 1 200 000 Kč. Prostředky byly charitativní dary pro místní nemocnici specializující se na rakovinu.

Ana dos Santos Cruz je hned druhý den šla odevzdat do lékařského zařízení. Když na recepci oznámila, proč přišla, zavolala nevěřící sestřička generálního ředitele. Ten její čin odměnil tím, že zavolal místní televizi, aby o tomto skutku informoval média. Z Any dos Santos Cruz se tak stala mediální hvězda a díky vzhledu dostala i modelingový kontrakt. Do měsíce od odvysílané reportáže dostala nabídku nafotit kampaň pro nákupní středisko a sladkosti. "Když se procházím po městě se svým synem, je to báječné, kouká se na velké billboardy a říká, že mi to moc sluší. Jsem moc šťastná, že mu konečně mohu dopřát takové dětsví, které si zaslouží," řekla krásná Brazilka.

Ana dos Santos Cruz se dostala do nesnází poté, co byl otec jejího dítěte odsouzen k 5 letům vězení za pašování drog. Jelikož ona ze dne na den ztratila střechu nad hlavou, musela prodávat věci, které získala na smetišti. Nyní si pronajala byt, kde bydlí se svým synem. Nabídky na focení se jen hrnou a z Any dos Santos Cruz se právem stala celebrita.

Sdílejte článek
Štítky odpadky

Přečtěte si také