Extrém

14. května 2015 12:31

Lucie Průchová

Modelka si nechala nacpat do zadku obří prsní implantáty. Výsledek je děsivý!

Zřejmě tady máme další fanynku Kim Kardashian nebo Nicki Minaj, jak jinak si vysvětlit, že si nějaká žena nechá aplikovat prsní implantáty o velikosti DD do svého zadku.

Jana Stoner, žijící ve městě Garden Grove v Kalifornii, podstoupila plastickou operaci v Mexiku, ta se ale moc nepovedla, jak je patrné na těchto fotografiích. Bývalá modelka se nyní snaží zachránit, co se dá, a navštívila dva uznávané lékaře, které požádala o pomoc.

Plastičtí chirurgové souhlasili s nápravou. Po odborné konzultaci, jejíž součástí byl i twerk, u kterého se lékaři podle videa dobře bavili, se rozhodli pro operaci, při které modelce vyjmuli obří implantáty, které jí ztížily život.

Jak sama modelka přiznala: „Implantáty pro mě znamenaly každodenní překážku v mém osobním životě. Jsem moc ráda, že je někdo ochoten pracovat s mým zadečkem a dát mu zase normální tvar.“

Sice kvůli operaci přišla o své tetování na zádech, protože jí doktoři museli kus kůže uříznout a vytáhnout, aby zadeček zpevnili, ale je skutečně šťastná!

Takže, co z toho plyne? Nechat si udělat levnou plastickou operaci, vás jednou může přijít pěkně draho. Bacha na to, dámy a pánové!


Přečtěte si také