Extrém

1. března 2015 19:11

Lenka Zajícová

Moderátor ruské televize se probudil s děsivým zjištěním, byl vykastrován

Dmitry Nikolav (30) se stal zřejmě obětí organizovaného zločinu, který prodává orgány na černém trhu.

Můž si na nic nepamatuje, pouze na to, že v baru poznal atraktivní blondýnku, kterou pozval do sauny. V sauně omdlel a následně se probudil se zakrvaveným klínem, zjistil, že nemá varlata. Ihned zavolal záchranku, v nemocnici mu lékaři oznámili, že byl zdrogován a někdo mu odřízl varlata. Jednalo se o čistý a profesionální zákrok, který zřejmě provedl lékař nebo veterinář. Muž, který nechce být jmenován, oznámil své manželce, že mu musela být varlata odebrána z důvodu zhoubných nádorů.

Některé orgány můžete získat na černém trhu. Někdy však orgány patří vězňům odsouzeným k smrti, kteří s transplantací nesouhlasili. Někteří lidé však své orgány prodávají dobrovolně, aby mohli zabezpečit svoji rodinu. Dalším případem je organizovaný zločin, kdy vás zfetují a následně si vezmou to, co potřebují. A pokud se vám to stane, měli byste vědět, na kolik vás vyjde nové nádobíčko:

Plíce vás na černém trhu budou stát od 1 500 000 Kč.

Srdce vězně vás přijde na 2 300 000 Kč.

Ledvinu můžete v rozvojových zemích pořídit údajně už od 50 000 Kč. Normální cena, když spěcháte, je však od 100 000 Kč.

Děloha je také k mání. Pokud se rozhodnete, že své tělo nechcete ničit těhotenstvím a následným porodem, můžete zaplatit v Indii nějaké mladé ženě, aby plod odnosila za vás. Těhotenství vás vyjde na 500 000 Kč.

Sdílejte článek
Štítky peníze Indie zločin sauna trh lékař televize vězeň černý trh varle orgán varle

Přečtěte si také