Extrém

1. března 2015 19:11

Lenka Zajícová

Moderátor ruské televize se probudil s děsivým zjištěním, byl vykastrován

Dmitry Nikolav (30) se stal zřejmě obětí organizovaného zločinu, který prodává orgány na černém trhu.

Můž si na nic nepamatuje, pouze na to, že v baru poznal atraktivní blondýnku, kterou pozval do sauny. V sauně omdlel a následně se probudil se zakrvaveným klínem, zjistil, že nemá varlata. Ihned zavolal záchranku, v nemocnici mu lékaři oznámili, že byl zdrogován a někdo mu odřízl varlata. Jednalo se o čistý a profesionální zákrok, který zřejmě provedl lékař nebo veterinář. Muž, který nechce být jmenován, oznámil své manželce, že mu musela být varlata odebrána z důvodu zhoubných nádorů.

Některé orgány můžete získat na černém trhu. Někdy však orgány patří vězňům odsouzeným k smrti, kteří s transplantací nesouhlasili. Někteří lidé však své orgány prodávají dobrovolně, aby mohli zabezpečit svoji rodinu. Dalším případem je organizovaný zločin, kdy vás zfetují a následně si vezmou to, co potřebují. A pokud se vám to stane, měli byste vědět, na kolik vás vyjde nové nádobíčko:

Plíce vás na černém trhu budou stát od 1 500 000 Kč.

Srdce vězně vás přijde na 2 300 000 Kč.

Ledvinu můžete v rozvojových zemích pořídit údajně už od 50 000 Kč. Normální cena, když spěcháte, je však od 100 000 Kč.

Děloha je také k mání. Pokud se rozhodnete, že své tělo nechcete ničit těhotenstvím a následným porodem, můžete zaplatit v Indii nějaké mladé ženě, aby plod odnosila za vás. Těhotenství vás vyjde na 500 000 Kč.

Sdílejte článek

Přečtěte si také