Extrém

25. února 2015 09:00

karin snydrova

Monstrum z Anglie: Mladou dívku znásilňoval otec, dokonce jí pletací jehlicí provedl potrat!

Hollie Davey z Velké Británie zjistila ve svých třinácti letech, že je adoptovaná a rozhodla se vyhledat svého biologického otce. To ještě netušila, že ji čeká nejhorší období jejího života.

Dnes již šestadvacetiletá Hollie měla krásné dětství, až do doby, než se seznámila se svým otcem Paulem Daveym. Ten ji několik měsíců sexuálně zneužíval a dokonce dvakrát oplodnil. Až nyní se rozhodla o svém otřesném zážitku promluvit.

Hollie se objevila ve dveřích otcova domu, když jí bylo pouhých 13 let. Jakmile ji Paul uviděl, ihned se mu zalíbila. Ovšem neviděl v ní vlastní dceru, nýbrž sexuální objekt. A peklo mohlo začít.

"Když jsem poprvé přijela k domu mého otce, otevřel mi prošedivělý pán a zeptal se mě zdali mi může nějak pomoct. Řekla jsem mu, že jsem jeho dcera a on mě okamžitě objal a sdělil mi, že se na tuto chvíli strašně těšil. Dlouho jsme si povídali a pak mě poprosil abych se k němu nastěhovala, protože mě nechce znovu ztratit. Tato věta mě tak zasáhla, že jsem souhlasila," tvrdí Hollie.

Několik týdnů po společném nastěhování se nedělo nic zvláštního, otec jí česal vlasy a častoval ji lichotkami, to přece dělají všichni tátové. Po dvou měsících však Paul donutil svou dceru obléknout svatební šaty s tím, že si budou hrát na maminku a na tatínka, položil ji do postele a začal fotit.

"Bylo mi téměř čtrnáct let, přišlo mi to divné, ale nechtěla jsem svého tátu naštvat," sdělila Hollie deníku Daily Mail.

Později té noci přišel zvrhlík za svou dcerou do postele a začal ji osahávat. "Říkala jsem mu, ať toho nechá, ale on mě ignoroval a neustále se mě dotýkal. Od té doby za mnou chodil každou noc. Říkal mi, že jsem jeho výjimečná holčička," tvrdí Hollie.

Jednoho dne to však vyústilo v brutální znásilňování, které trvalo několik měsíců. Pak ovšem Hollie zjistila, že je těhotná. To se ale násilníkovi nelíbilo, ubohou dívku opil lahví ginu, vzal si do ruky pletací jehlici a plod usmrtil.

"Pamatuji si, jak mi po nohách stékaly proudy krve. Zřejmě to mého otce opravdu vyděsilo, protože mě vzal do nemocnice. Strašně jsem chtěla zařvat, že tohle mi udělal můj vlastní táta, ale bála jsem možných následků. Myslela jsem si, že po této zkušenosti mě zneužívat přestane. Ale to jsem se zmýlila. V patnácti jsem otěhotněla znovu," vzpomíná Hollie.

O druhém těhotenství dívka otci neřekla, měla strach, že by se hrůzná situace opakovala. Jedné noci, když zapomněl tyran zamknout dveře, se jí podařilo z domu uprchnout. Hollie se narodil syn, kterého si ale vzala do péče sociálka.

V současnosti žije Hollie se svým partnerem a třemi krásnými dcerami. Děsivé trauma si však nese dodnes. Až po tolika letech se rozhodla, že půjde na policii a na svého otce podá trestní oznámení.

Paul Davey byl usvědčen a poslán na šestnáct let do vězení.

-nos

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky Velká Británie Anglie postel jehla Daily Mail interrupce Daily mail

Přečtěte si také