Extrém

26. února 2015 14:39

Lucie Průchová

Multimilionář (82) nás nechal nahlédnout do života se čtyřiadvacítkou

Multimilionář Richard Lugner se před rokem oženil se sexy kráskou Cathy Schmitz, které je pouhých čtyřiadvacet. Je mezi nimi rozdíl osmapadesáti let. Podívejte se, jak si žijí.

Richard má z předchozích vztahů už čtyři děti a páté vyženil právě při svatbě s bývalou německou Playmate Cathy Schmitzovou (24), je to holčička a jmenuje se Leonie. Další prý neplánuje.

Blondýnka se nechal slyšet, že peníze nejsou všechno, že je se svým manželem z lásky a to byl také důvod, proč se za něj provdala. „Když jsme se potkali, jen jsem si myslela, že je milý chlapík. Věděla jsem, že je bohatý. Jsem z Německa a on je velmi slavný člověk. Samozřejmě je hezké žít luxusní život. Ale to není pro mě důležité,“ říká Schmitzová.

Tak uvidíme, jak jim ta láska dlouho vydrží :-)

Lugner je známý hlavně proto, že zve do Vídně na Ples v Opeře kontroverzní celebrity, jako jsou například Paris Hilton, Pamela Anderson nebo také Kim Kardashian, kterou ples přiliš nezaujal. Dostala za něj slušný honorář, ale objevila se na něm jen na chvíli a ještě se nechala slyšet, že ples byl trapný a rasistický.

-lup

Ještě něco od nás pro vás:

Sdílejte článek
Štítky Kim Kardashian Německo láska Vídeň Playmate ples Pamela Anderson Paris Hilton Kim Kardashianová Pamela Andersonová Paris Hiltonová Vídeň Richard Lugner

Přečtěte si také