Extrém

2. května 2015 15:58

Tereza Javorová

Muž má DVA funkční penisy! Necenzurované foto najdete uvnitř!

Muži s přezdívkou Triple D nejspíš budou závidět všichni muži. Místo jedné chlouby se narodil rovnou se dvěma funčními penisy a za svůj život tak měl více než 1000 sexuálních partnerů! "Připadám si zajímavý a unikátní," říká.

Pětadvacetiletý Američan má vzácnou poruchu diphallia, kvůli které se narodil se dvěma penisy. Patří ale k těm šťastnějším s touto anomálií. Oba jeho penisy jsou plně funkční a z obou může močit a ejakulovat.

Muž prý svoji zvláštnost musel celý život skrývat. "Rodiče mi od malička kladli na srdce, abych si před nikým nesundával kalhoty nebo si nehrál na doktora," vzpomíná Triple D. Když mu bylo šestnáct let, tak prý dokonce uvažoval, že si nechá jeden z penisů odstranit. "Nakonec jsem rád, že jsem to neudělal. Připadám si díky tomu zajímavý a výjimečný."

1000 sexuálních partnerů

Triple D svoje náčiní patřičně užívá. Za život prý měl více než 1000 sexuálních partnerů a sám sebe definuje jako "velmi bisexuálního". Někoho prý jeho anomálie občas vyděsí, ale jinak nemá o postelové partnery a partnerky nouzi. Monogamii neuznává a jediné vztahy, které zatím měl, byly polygamní.

Jeden čas dokonce přemýšlel, že by začal účinkovat v pornu. Zatím ale jen napsal knihu s názvem Double Header: My Life with Two Penises, která je o tom, jak se mu s dvěma penisy žije.

Takže....

JSTE PŘIPRAVENI JEHO DVA PENISY VIDĚT? TADY JSOU:

Sdílejte článek
Štítky Penis anomálie penis Diphallus

Přečtěte si také