Extrém

22. června 2015 15:29

Tereza Javorová

Muž málem nepřežil vlastní svatbu. Skočila na něj kolegyně nevěsty, která chtěla zvedačku jak z Hříšňáku!

Mike Snell (36) se před rokem těšil na romantický tanec se svojí novomanželkou Cerise (28). V průběhu svatebního večírku si ale nechal zahrát i hity z osmdesátek a svůj oblíbený song Time of My Life z legendárního Hříšného tance. Dnes ho nemůže ani slyšel. Málem kvůli němu zemřel.

Přesněji řečeno, kvůli kolegyni z práce jeho nevěsty. Ta chtěla napodobit zvedačku patricka Swayzeho a Jennifer Grey v Hříšném tanci a na nebohého ženicha skočila z rozběhu. Doufala, že ji chytne, zvedne nad hlavu a ona se bude cítit jako Baby, která nebude sedět v koutě.

Mike si ale rozdováděné Gemmy nevšiml a po jejím náletu se oba zřítili na zem. "Poslední věc, co si pamatuju, jak na mě Gemma přistála a slyšel jsem, jak mi koleno praská na čtyřech místech," popisuje Mike strašlivou událost.

S Gemmou spadli tak nešťastně, že Mikeovi několikrát prasklo koleno. Musel být okamžitě převezen do nemocnice, kde mu lékaři koleno museli operovat. Aby už tak neměl zkaženou svatbu, v nemocnici se mu do rány dostala silná infekce.

Ta se rozšířila do těla natolik, že Mike málem zemřel. "Lékaři mi řekli, že kdybych byl o něco starší, tak už to moje tělo nezvládne."

V nemocnici tak musel strávit téměř rok. Pravidelně za ním chodili čtyři synové z prvního manželství i novomanželka Cerise, se kterou museli odložit svatební cestu. Na kolegyni Gemmu, se prý ale rodina nezlobí. "Jediné, co bych doporučila svatebčanům, aby nechali ženicha a nevěstu na pokoji a taneční kreace přenechali profesionálům," hořce poznamenala manželka Cerise. Její muž pak s humorem dodává: "Jakmile uslyším tu písničku Time of My Life, tak mi naskakuje husí kůže a znovu slyším, jak mi praská koleno."

Sdílejte článek

Přečtěte si také