Extrém

21. prosince 2018 12:58

redakce Prima Lajk

Muž přišel o varlata poté, co jej žena kopla mezi nohy! Kvůli čemu se tak drsně pohádali?

Když se hádka s manželkou škaredě zvrhne.

Vánoce jsou pomalu ale jistě tady a v tomhle období je poměrně normální, že jsou lidé nervóznější než obvykle. Důležité je zachovat klid, nenechat se rozhodit a prokristapána hlavně za žádných okolností nekopat vlastního muže mezi nohy. Tedy – alespoň pokud si to nezaslouží, třeba jako následující chlápek.

Přesně to totiž udělala 27letá Rimma Gayazova svému bývalému muži Vyacheslavovi Povetyevovi. Rodiče byli právě se svým synem ve výtahu, když se začali hádat o víkendové návštěvě. Hádka se brzy zvrhla ve fyzické násilí – kdy muž údajně chytil ženu pod krkem, zatímco se snažil ji sebrat syna. Ta ale byla připravená se bránit. Kopla jej totiž do varlat tak silně, že mu způsobila krvácení.

Muž byl následně převezen do nemocnice, kde podstoupil operaci. Bohužel pro něj ale varlata doktoři nezachránili, a museli mu tak být odstraněna. Což je docela život měnící událost, zrovna takhle před Vánoci. Na druhou stranu alespoň z toho je cenná lekce. Zaprvé, nikdy se nestavte mezi matku a její dítě. Zadruhé, nechovejte se agresivně vůči ženám. Zatřetí, možná zkuste věci řešit i jinou cestu než násilím – 27leté matce teď totiž po podání trestního oznámení hrozí až 3 roky vězení za újmu, kterou svému bývalému muži způsobila. To v případě, že by u soudu neprokázala, že se pouze bránila.


Přečtěte si také