Extrém

3. listopadu 2015 11:13

Lenka Zajícová

Muž se probudil s vytetovanými brýlemi na obličeji!

Rozlučka se svobodou může být opravdu divoká. Své o tom ví i tento muž z Walesu, který se po párty probudil nejen s šílenou kocovinou, ale také s permanentním tetováním. Obličej mu kamarádi ozdobili brýlemi Ray-Ban.

Muž, jehož identita nebyla prozrazena, se nejprve domníval, že jsou brýle na jeho obličej pouze nakresleny fixou. Když však malování nešlo odstranit, uvědomil si, že se jedná o tetování. Brýle byly stejně velké jako opravdové obroučky a na jedné straně měly dokonce název Ray-Ban.

Nejprve jsem byl zděšen, následně jsem se s tetováním naučil žít. Když si ze mě jednou někdo v baru dělal legraci, uvědomil jsem si, že nechci, aby se za mě moje rodina styděla. Pak jsem se definitivně rozhodl, že si brýle nechám odstranit. Jenže to jsem ještě nevěděl, že celý proces bude trvat skoro dva roky.“

Nejenže byl proces časově, ale hlavně finančně velice náročný. Věděli jste, že každý šestý člověk na planetě má tetování? A že polovina z nich tohoto kroku lituje? Než se necháte ozdobit, nechte si to projít hlavou.

Sdílejte článek
Štítky party tetování obličej kocovina Wales Svoboda brýle proces rozloučení

Přečtěte si také