Extrém

26. června 2015 13:13

Lenka Zajícová

Muž se vydával 14 dní za svoji přítelkyni. Nechtěl, aby se přišlo na to, že ji zabil

Muž, který je médiím známý jen jako „Pan Lee“, se 14 dní vydával za svoji půvabnou přítelkyni Sunny Kim (26) a pilně studoval její způsob komunikace, aby přelstil nic netušící rodinu.

Sestra zavražděné Sunny věřila, že je její sestra v pořádku, protože když s ní komunikovala SMSkami nebo po telefonu, zdála se zcela normální.

Oslovovala mě mojí dětskou přezdívkou, vtipkovala a mluvila o věcech, které jsme společně zažily. Neměla jsem nejmenší podezření, že jí něco je,“ řekla mladá dívka místní televizi.

To, že Sunny je již po smrti, vyšlo najevo až poté, co se „Pan Lee“ přihlásil sám na policii. Na stanici přišel celý od krve po nevydařeném pokusu o sebevraždu (snažil si přeřezat žíly na rukou). Strážcům zákona se svěřil, že Sunny zabil, protože se bál rozchodu. Několik týdnů před hrůzným činem, se naučil napodobovat výšku hlasu své přítelkyně a studoval i obsah sms zpráv, které psala rodině. Tělo mladé dívky našli ještě ten den v kufru zahrabaném na zahradě rodinného domu, kde pár bydlel. Muž je aktuálně ve vazbě a čeká na soud.

Sdílejte článek
Štítky studium zabití Sunny Sunny Kim

Přečtěte si také