Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Extrém

Muž si doma zvětšoval penis pomocí injekcí vazelíny. Nebyl to dobrý nápad…

Szilveszter (24) z Maďarska se rozhodl, že změní svoji vizáž. Rozhodl se zhubnout a zvětšit si penis. To druhé rozhodnutí nebylo šťastné.
Vydáno: 23.04.2015, Lenka
Penis

Maďar se svěřil svému kamarádovi, že jeho penis se mu zdá příliš malý. Měl však štěstí, právě jeho přítel byl „expert“ přes zvětšování pohlavních údů, a tak mu poradil osvědčený trik: injekčně si do penisu aplikovat vazelínu.

Szilveszter přiznal, že přestože byl zákrok bolestivý, s výsledkem byl nadmíru spokojený. Z penisu měl ale radost jen necelý rok. Po devíti měsících totiž začal úd otékat natolik, že byl 15krát objemnější než jeho původní velikost. Sex byl pro něj natolik bolestivou záležitostí, že se ho musel vzdát. Když mu začal penis krvácet, vyhledal konečně lékařskou pomoc.

Kdyby přišel o něco déle, zřejmě by o penis úplně přišel,“ prohlásil ošetřující lékař dr. Vik Vijh. Ten se po boku Szilvesztera ukázal v televizní show zabývající se opravami po nezdařených plastických operacích.

Přestože dr. Vik Vijh se nikdy s podobným případem nesetkal, rozhodl se, že mladíkovi vazelínu vyoperuje. Celý zákrok trval několik hodin. Szilveszter má dnes díky zdařenému zákroku úd opět v původním stavu (malý, leč funkční).

Reklama
Článek je zařazen v: Penis, úd, vazelína
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama