Extrém

10. června 2015 14:00

Lenka Zajícová

Muž skrýval přes rok fakt, že nemá penis. Přítelkyně to nepoznala.

Andrew Wardle (40) z Velké Británie se narodil bez penisu. Když se v roce 2012 v průběhu své práce v jednom letovisku na pobřeží moře zamiloval do mladé Bulharky Fedry Fabian (25), dokázal před ní celý rok skrývat před fakt, že nemá penis.

Muž se neustále vymlouval na to, že má záhadnou infekci ledvin a kvůli ní nemůže mít sex. Po roce a půl však musel s pravdou ven, jelikož se Fedra rozhodla pro společné bydlení.

„Absolutně jsem nečekal, že by odešla ze svého domova kvůli mně. Když řekla, že to udělá, věděl jsem, že jí o tom musím říct. Její reakce byla báječná, úplně mě to rozplakalo,“ svěřil se Andrew v dokumentu o svém handicapu, který natáčel pro stanici BBC.

„Nemohu se na něj zlobit, mám kamarádku, která nemůže mít děti a je pro ni velice složité začít nějaký vztah a svěřit se se svým tajemstvím mužům, kteří ji milují. Takže pro mě je Andrew hrdina, že mi to řekl.“

Andrew, který měl údajně sexuální poměr s více než 100 ženami, prý ví, jak funguje ženská mysl a ženské tělo. Ženy přivádí k orgasmu orálním sexem. Jako milenec jsem plně funkční, miluji ženy, jen jim nemohu dopřát klasický sex, ale i to se brzy změní,“ dodal Andrew, který již brzy podstoupí poslední dvě operace ze čtyř, díky kterým by měl získat plně funkční penis. Jeho močová trubice se prodlouží a z výrůstku se stane opravdový úd. Jen varlata budou vyplněna implantáty, takže Andrew nebude schopný mít vlastní děti. Jednoduše bude pálit slepými náboji, ale to je poté, co byl od dětství zesměšňován a šikanován kvůli svému stavu, jen malá daň za nový a především funkční penis.

Sdílejte článek
Štítky Velká Británie Sex Penis sex BBC penis trubice ženský

Přečtěte si také