Extrém

2. července 2015 13:43

Lenka Zajícová

Muž tvrdí, že byl unesen mimozemšťany. Ti mu dali do těla neznámý čip

Steve Munday je ženatý a pracuje jako manažer obchodu se sportovními pomůckami. V dětství prý zažil střet s mimozemskými bytostmi, které ho na dvě hodiny unesly a vložily mu do těla čip. Vše se údajně odehrálo v roce 1974.

Celý únos se prý stal v moment, kdy šel Steve navštívit svého kamaráda. "Najednou jsem se ocitl v jasné záři. Vypadalo to jako sluneční svit. Pohyboval jsem se nahoru. Nebyl jsem zděšený, cítil jsem neskutečný klid. Pak jsem usnul." řekl Steve pro britský deník Dailymail.

Do domu mého kamarádka se dostal s dvouhodinovým zpožděním. Když o tom řekl své rodině, nikdo mu nevěřil do té doby, než objevil na svém těle neobvyklý objekt.

Nevím, co ten čip znamená, proč ho mám. Možná je to přístroj, který má monitorovat mé pohyby. Možná mi má pomoci. Díky němu cítím pocit bezpečí. Jen je nepříjemné, že aktivuje alarm v obchodech a elektronické příslušenství se v mé přítomnosti samo zapíná i vypíná.“ Prohlásil Steve, který se bojí nechat si čip odstranit. bojí se, aby ho odstranění nestálo život. To je také důvod, proč nemohl podstoupit rozbor neznámého objektu. Na kůži však není vidět žádná jizva, kterou by se čip do těla dostal. O co se přesně se jedná, zřejmě v blízké době nezjistíme.

Sdílejte článek

Přečtěte si také