návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

Na velikosti záleží! Ale tentokrát nejde o penis, ale o spermie

Čím větší, tím lepší… Alespoň to dokazuje studie Univerzity v Sheffieldu. Právě ta se zabývala převážně výzkumem samečků zebry. Výsledky se údajně dají aplikovat i na nás.
Vydáno: 10.12.2014
Spermie míří do vajíčka
Spermie míří do vajíčka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Studie prokázala, že samci, kteří mají větší spermie, jsou plodnější. Je to tím, že spermie mají větší bičík, a jsou tedy rychlejší. Předešlé studie dokazují, že muži, kteří pravidelně konzumují alkohol, kouří a nosí těsné slipy, redukují funkci svých spermií. Takže pokud máte malé spermie, jste kuřák, občas si dáte pivko a nosíte slipy, protože máte rádi své nádobíčko pod kontrolou, na Klapzubovu jedenáctku si asi jen tak nezaděláte.  

Jelikož neplodnost je v dnešní době strašákem mnoha párů všech věkových kategorií, mohou si muži nechat udělat spermiogram. Ten vám udělá sexuolog. Vyšetření je bezbolestné a je plně hrazeno pojišťovnou.

 

Mohlo by vás zajímat:

Očima Josefa Klímy (39) - upoutávka 2

Nový hit na černém trhu - sperma. Očima Josefa Klímy prozradí víc

 

Spermie - který vyrazí jako první?

Robotické spermie jsou tady. Vědci vytvořili něco pozoruhodného

 

Lasturnatka

Seznamte se: tvor, jehož spermie jsou větší než on sám

Článek je zařazen v: studie , sperma , slipy