Extrém

7. července 2015 13:40

northstone

Na veřejnosti souloží stále více lidí: Šokující číslo vás dostane! A jak to máte vy?

Sex na veřejnosti je druhým nejčastějším trestným činem v Británii. Podle průzkumu se tohoto porušení zákona průměrný občan dopustí sedmnáctkrát za rok a tendence je vzrůstající!

Podle výsledků studie, které se účastnilo dva tisíce respondentů celých 43 % Britů souloží tam, kde je to zakázané a rovná polovina vůbec netuší, že se dopouští něčeho nelegálního. 8 % nadrženců přiznává, že si na veřejnosti užívá pravidelně, celá 3 % se tímto způsobem milují každý týden. Sexuchtiví účastníci průzkumu se vzrušující záliby nehodlají vzdát ani poté, co se dozvěděli, že za sex v parku nebo autě mohou být potrestáni. Téměř čtvrtina totiž hodlá v tomto konání pokračovat i nadále.

A jaké nejčastější nešvary Britů jsou strážcům pořádku trnem v oku? Na prvním místě je překračování rychlosti, následuje veřejný sex, dále nakládání s odpadky, stahování hudby a filmů z televize, krádeže, zneužívání hotelového vybavení, jízda na černo, rekreační užívání drog, nesprávné parkování a první desítku uzavírá telefonování za volantem. Jak by asi podobný výzkum dopadl u nás?

Sdílejte článek
Štítky soulož průzkum Britové