návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

Naprosto zbytečná smrt: Neuvěříte, kvůli čemu se mladá žena zabila!

Pro některé sebevraždy existují dobré důvody, pro některé méně. A to je právě případ devětadvacetileté Rachel Gow, která ke své sebevraždě měla na dnešní dobu opravdu neuvěřitelné důvody. No posuďte sami!
Vydáno: 15.02.2015
Rachel Gow s přítelem Antonem Tsvarevem byla šťastná, bála se ale, že ji opustí
Autor: Rachel Gow Rachel Gow s přítelem Antonem Tsvarevem byla šťastná, bála se ale, že ji opustí
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rachel Gow měla jasné představy o svém životě, do svých třicátých narozenin se chtěla vdát a založit rodinu. To bylo jejím snem již od dětství. Na partnery ale bohužel neměla příliš velké štěstí. Až když potkala Antona Tsvareva.

S tím to byla láska tak velká, že Rachel ovládl strach z toho, že ji brzy opustí. A to i přesto, že spolu již přes rok bydleli. Podle mnohých totiž pár zažíval své světlé, ale i špatné chvíle. V jejich vztahu to bylo prý po čase jako na houpačce. „A to hlavně kvůli její nedůvěře, kterou si přinesla z předchozích vztahů. Neustále se domnívala, že jí opustím,“ prozradil Tsvarev.

Dva měsíce před Rachelinými třicátými narozeninami dostal Anton podivnou sms, ve které bylo „přeji ti vše nejlepší do tvé budoucnosti“. Poté, co se vrátil domů, našel svoji přítelkyni ležet na zemi mrtvou. Nedokázala totiž unést strach z opuštění a toho, že její plány na manželství a děti se nerealizují dostatečně včas a ona bude v den svých 30. narozenin stále svobodná a bezdětná.

Rachel Gow s přítelem Antonem Tsvarevem Foto:

Mohlo by vás zajímat:

Konec videa je děsivý

Žena se natáčí sekundu denně po dobu jednoho roku. Konec videa je děsivý

Vyhlídka jen pro nebojácné...

V Číně mají vyhlídku jen pro nebojácné

Lenka 12.2 - Obrázek 6

Na portále Ebay se objevilo skryté porno. Prodávající nevědomky umisťovali své nahé snímky

Článek je zařazen v: strach , houpačka , narozeniny , sebevražda