Extrém

15. února 2015 08:50

Táňa Sáblíková

Naprosto zbytečná smrt: Neuvěříte, kvůli čemu se mladá žena zabila!

Pro některé sebevraždy existují dobré důvody, pro některé méně. A to je právě případ devětadvacetileté Rachel Gow, která ke své sebevraždě měla na dnešní dobu opravdu neuvěřitelné důvody. No posuďte sami!

Rachel Gow měla jasné představy o svém životě, do svých třicátých narozenin se chtěla vdát a založit rodinu. To bylo jejím snem již od dětství. Na partnery ale bohužel neměla příliš velké štěstí. Až když potkala Antona Tsvareva.

S tím to byla láska tak velká, že Rachel ovládl strach z toho, že ji brzy opustí. A to i přesto, že spolu již přes rok bydleli. Podle mnohých totiž pár zažíval své světlé, ale i špatné chvíle. V jejich vztahu to bylo prý po čase jako na houpačce. „A to hlavně kvůli její nedůvěře, kterou si přinesla z předchozích vztahů. Neustále se domnívala, že jí opustím,“ prozradil Tsvarev.

Dva měsíce před Rachelinými třicátými narozeninami dostal Anton podivnou sms, ve které bylo „přeji ti vše nejlepší do tvé budoucnosti“. Poté, co se vrátil domů, našel svoji přítelkyni ležet na zemi mrtvou. Nedokázala totiž unést strach z opuštění a toho, že její plány na manželství a děti se nerealizují dostatečně včas a ona bude v den svých 30. narozenin stále svobodná a bezdětná.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky strach sebevražda narozeniny houpačka

Přečtěte si také