Extrém

2. května 2019 12:20

redakce Prima Lajk

NECHUTNÉ FOTO: Týpek vykadil sluchátka od iPhonu, která omylem spolkl! Byla stále funkční?

Týpek ze svých exkrementů vytáhl funkční sluchátka od iPhonu.

Dobrou chuť, pokud právě obědváte. Následující článek bychom ale stejně doporučili ke čtení až po jídle, zejména těm, kteří disponují hodně bohatou představivostí.

Týká se totiž mladíka z Tchaj-wanu, jistého Hsu, který usnul se svými Airpody, a když se probral, nemohl jeden z nich najít. Bezdrátová sluchátka od iPhonu tak vyhledal pomocí aplikace Find My Airpods a přišel na to, že jsou ve stejné místnosti jako on. Sluchátka vydávala zvuk, který se snažil vypátrat. Až později mu došlo, že zvuk vychází z jeho břicha.

Přestože nebyl v bolestech, udělal si cestu do nemocnice, kde mu doktoři podali laxativa a poradili mu, aby zkoumal své exkrementy. Pokud by totiž sluchátko nevyloučil, byla by nutná operace. Příští den se ale úspěšně podařilo pravý Airpod objevit v jednom z jeho výměšků (docházejí nám tady ta hezká slůvka…) a onen objevovací proces si Hsu pochopitelně musel taky natočit. A co víc, když sluchátko očistil (ehm) a vyzkoušel, bylo prý stále funkční. Baterie dokonce ukazovala 41 %. No prostě úplný happy end, ne?

Sdílejte článek

Přečtěte si také