návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

NECHUTNÉ FOTO: Žena si potřela obličej menstruační krví kvůli bizarnímu důvodu! Před čím se tím chrání?

Menstruační krev jako duševní léčba?
Vydáno: 22.04.2019
Menstruační krev jako způsob léčby 1
Autor: Instagram.com Menstruační krev jako způsob léčby 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Už jsme psali o hodně divokých věcech, následující řádky jsou ale přesto speciální. Ne každý den se totiž dočtete o ženě, která se specializuje v šamanství a na Instagramu se prosazuje tím, že sdílí selfíčka s obličejem potřeným menstruační krví.

Ok, Chloe Isidora dle všeho není úplný magor. Jenom částečný. Chloe je feministka a věří, že by se některá tabu ve společnosti měla zbořit. Jako třeba tabu spojená s menstruací. To je ještě v pořádku. Divné je, že toho chce docílit právě tím, že bude sdílet svoji tvář pomazanou menstruační krví – ale budiž. To ale není jediný důvod.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Chloe Isidora (@chloeisidora),

Tenhle rituál prý zároveň funguje jako duchovní léčba. Z Chloe prý dělá „svatou“, což jde ruku v ruce s tvrzením, že se během krvácení dokáže spojit se svým vnitřním duchem. Díky krvácení se prý zároveň ukazuje její třetí oko, kterým dokáže vnímat sebe a okolí silněji než obvykle. Nejsem expert, ale tahle paní mi přijde jako trochu cvok. Pokud se o ní chcete dozvědět něco víc, navštivte její Instagram – byli jste varováni.

Článek je zařazen v: krev , léčba , duch , menstruace , Selfie , šamanismus