Extrém

1. března 2018 14:49

redakce Prima Lajk

Nechutné! Policisté našli tělo mrtvé ženy, které její dcera 30 let skrývala ve svém bytě mezi odpadky. Proč to udělala?

Tohle se dá doslova označit jako mateřská láska dcery k matce až za hrob...

Policie našla mumifikované pozůstatky ženy, která podle odhadů zemřela nejméně před 30 lety ve svém bytě na Ukrajině. Policie učinila šokující objev poté, co pracovníci krizové služby vyrazili dveře a vnikli do bytu 77leté důchodkyně ve městě Mykolajiv. To, co záhy poté spatřili, je dokonale paralyzovalo a museli vyhlásit poplach

Šlo zřejmě o tělo matky ženy, kterou v bytě našli sice živou, ale skomírající a osamělou. Její matka údajně zemřela před třemi desetiletími, tedy ještě před rozpadem Sovětského svazu. Tělo ženy bylo oblečeno do bílých šatů a pokrývky hlavy, mělo na sobě modré boty a zelené ponožky. Leželo na pohovce a v blízkosti hlavy byly umístěny náboženské ikony. Její nyní postarší dcera, která je známá v okolí jako stará panna, byla živá, ale měla ochrnuté obě nohy. Ležela údajně na podlaze a akutně potřebovala asistenci ve svém zchátralém bytě, kde netekla voda, nebyly dodávky plynu ani energie. Tělo své matky tajně ukryla v jednom z pokojů, který byl přeplněn odpadky a hromadou starých novin.

Následně bylo odhaleno více informací o samotářské důchodkyni. Žila prý sama a nekomunikovala ani se sousedy. Nikdy neotvírala domovní dveře, přesto se o ni její sousedé pokoušeli starat a nechávali jí jídlo na prahu. Nikdo z nich neměl ani tušení, že v bytě žila s mrtvým tělem své matky. To teď bylo z bytu odvezeno a posláno forenzním expertům. Důchodkyně je nyní v nemocnici a policie zahájila trestní vyšetřování celého případu. Proč dcera svou mrtvou matku tolik let skrývala, nikdo neví. Třeba to ale soud už brzy zjistí.

Sdílejte článek
Štítky odpadky policie Ukrajina Sovětský svaz byt mrtvola Mykolajiv binec

Přečtěte si také