Extrém

10. března 2017 14:24

redakce Prima Lajk

Nechutné! Reportér byl donucen sníst LIDSKÝ mozek! Kult kanibalů mu při tom vyhrožoval smrtí!

Jiný kraj, jiný mrav. Tomuhle kraji se ale raději vyhněte!

Novináři jsou známí tím, že se nebojí zkoušet nové věci. Troufají si vydávat se do míst, kam se nikdo jiný nevydal. Občas se ale stane, že to člověk jednoduše přežene. Jako v případě následujícho reportéra ze CNN.

Reza Aslan se pravidelně objevuje v dokumentárním pořadu Believer. Jedna z jeho posledních epizod ho přivedla k tajemnému kultu Aghori, který patří pod hinduistické náboženství. Tato sekta ovšem bere věci o něco seriózněji.

Reportér tak byl nejen svědkem toho, jak jeden z členů sekty pil vlastní moč, jedl lidské ostatky či se mazal prachem z lidských kostí, Aslan byl totiž nucen se některých rituálů zúčastnit taktéž. Kromě toho, že měl na hlavě krátce náhrdelník z lidských zubů, musel sníst i část lidského mozku. A to pod výhružkou, že jinak bude sněden on sám. Ihned po odvysílání kontroverzní reportáže se na však na novináře snesla kritika, že narušil posvátnost záhadného kmene a pošpinil jeho jméno jenom za účeleme pátrání po senzaci. Na krátké video z pořadu se teď můžete podívat přímo tady:

Lidé, kteří prošli extrémními modifikacemi těla! Nechali byste se někdy takhle znetvořit?

Sdílejte článek

Přečtěte si také