Nechutné! Syn spí s vlastní matkou. Plánují spolu svatbu i dítě!

Když mateřská láska nabere nechutných rozměrů.

Jednapadesátiletá Kim West byla nucena dát před více než třiceti lety svého syna k adopci a zřejmě si myslela, že už ho nikdy neuvidí. Stal se však zázrak a potomek Ben svou matku před třemi lety sám vystopoval. Z dojemného setkání matky se synem se však vyklubalo něco mnohem víc. Stali se z nich totiž milenci!

Nejdříve si spolu pouze psali, oba ale věděli, že jde mezi nimi o mnohem víc než mateřské pouto a Kim se o jejím synovi dokonce zdály sexuální sny. Láska tak na sebe nenechala dlouho čekat a Ben kvůli vytouženému sexu s maminkou dokonce odkopnul svou tehdejší manželku. Oba si pak svůj netradiční vztah nemohou vynachválit a tvrdí, že zažívají nejlepší sex svého života.

Řeči o incestu potom oba rezolutně odmítají a říkají, že mezi nimi jde o genetickou sexuální přitažlivost. Tuto jejich výmluvu ale odborníci rezolutně vyvracejí. Ben ji navíc nevidí jako svoji matku, ale osudovou lásku a spřízněnou duši. Svůj vztah chtějí pak i přes odpor okolí stvrdit svatbou a přemýšlejí také o dítěti. A zdá se, že jim tento nechutný nápad nedokáže nikdo rozmluvit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také