Extrém

11. srpna 2016 14:07

redakce Prima Lajk

NECHUTNOST: Matka po letech nalezla svého syna. Milují se a mají spolu sex! Kvůli lásce chtějí…

Děsivý případ rodinky, která se za svůj incest vůbec nestydí.

Dnes šestatřicetiletá Monica Mares z Nového Mexiko čekala v šestnácti letech svého prvního potomka Caleba. Kvůli svému nízkému věku ho však dala k adopci. I po několika letech však na svého prvorozeného syna nemohla přestat myslet a matka se se synem loni po letech konečně uviděla. Jenže jejich setkání nakonec dopadlo jinak, než by mnozí čekali. Maminka se synem se totiž do sebe zamilovali!

Mezi Monicou a Calebem to zkrátka zajiskřilo až příliš a od rodinných objetí se brzy přesunuli k líbání a vášnivému sexu! Oba se za svou lásku nestydí a Caleb si pochvaluje, že konečně poznal ženu, která se o něj stará. Jenže vztah samozřejmě vyvolává velké pobouření. Incest je navíc ve Spojených státech trestně stíhán a za jejich velkou lásku jim aktuálně hrozí 18 měsíců vězení. Dokud soud nerozhodne o jejich rozsudku nemůže se zamilovaný pár vídat.

Dvojice se však i přes nesouhlas veřejnosti stále miluje a za svou lásku hodlá bojovat a zvýšit tak zároveň povědomí o Genetické sexuální přitažlivosti. Pár tak je ochoten jít kvůli svému vztahu i do vězení. Monica by se pak pro lásku k prvorozenému synovi údajně nebála vzdát práv na svých dalšícho osm dětí, jen aby mohla být s Calebem. Jedná se prý o její životní lásku, s níž chce být až do konce života. Není to ale spíš už odporné?

Sdílejte článek
Štítky láska rodina vězení Sex incest sex USA Nové Mexiko láska milovat stydět

Přečtěte si také