Extrém

26. října 2014 11:50

Táňa Sáblíková

Nedivil se jen Mozart…Modelka twerkující prsy čelí výhružkám smrtí!

To, co se stalo, po uveřejnění neobvyklého videa, si asi Sara X Mills nepředstavovala v těch nejhorších snech. Sice se stala internetovou senzací, kterou vidělo přes 26 milionů lidí, ale objevily se i negativa. Začaly ji totiž chodit výhrůžky smrti!

Byla znuděná, a tak si pustila Wolfganga Amadea, zapnula kameru a začala do rytmu pohybovat svými silikony. Že to bude megaúspěch, bylo jasné už dopředu, vždyť krása, velká ňadra a titěrná podprsenka, je pro muže značka ideál (a asi by i bylo jedno, kdyby tam slečna jentak stála), u žen jde o zvědavost, jestli pak zvládnou udělat se svou výbavou to samé (a holky, upřímně, která to nezkusila?).

A tak Sara po vypuštění videa do světa začala dostávat hromadu mailů, vzkazů i dopisů. Někteří ji obdivují, gratulují jí k výkonu a ptají se, jestli bude nějaké další video, další jí ale vyhrožují! „Ti, kteří mají negativní reakce, pochybují o mém charakteru, mají předsudky k mému povolání a nechápou, že video mělo být vtipné. Předpokládají, že jsem světu chtěla ukázat svoje prsa, to ale není pravda,“ nechala se slyšet Sara. „Navíc je tu i skupina lidí, co mi vyhrožují, že si na mě počkají. Nebudu vůbec smutnit, až mých patnáct minut slávy skončí,“ dodala ještě ve svém prohlášení.

Mohlo by vás zajímat:

Podobné články

Sdílejte článek
Štítky smrt ňadra krása Sara

Přečtěte si také