Sara X Mills svými ňadry umí twerkovat
Autor: reprofoto youtube.com Sara X Mills svými ňadry umí twerkovat

Nedivil se jen Mozart…Modelka twerkující prsy čelí výhružkám smrtí!

tanasab. Publikováno: 26.10.2014
To, co se stalo, po uveřejnění neobvyklého videa, si asi Sara X Mills nepředstavovala v těch nejhorších snech. Sice se stala internetovou senzací, kterou vidělo přes 26 milionů lidí, ale objevily se i negativa. Začaly ji totiž chodit výhrůžky smrti!

reklama

Byla znuděná, a tak si pustila Wolfganga Amadea, zapnula kameru a začala do rytmu pohybovat svými silikony. Že to bude megaúspěch, bylo jasné už dopředu, vždyť krása, velká ňadra a titěrná podprsenka, je pro muže značka ideál (a asi by i bylo jedno, kdyby tam slečna jentak stála), u žen jde o zvědavost, jestli pak zvládnou udělat se svou výbavou to samé (a holky, upřímně, která to nezkusila?).

A tak Sara po vypuštění videa do světa začala dostávat hromadu mailů, vzkazů i dopisů. Někteří ji obdivují, gratulují jí k výkonu a ptají se, jestli bude nějaké další video, další jí ale vyhrožují! „Ti, kteří mají negativní reakce, pochybují o mém charakteru, mají předsudky k mému povolání a nechápou, že video mělo být vtipné. Předpokládají, že jsem světu chtěla ukázat svoje prsa, to ale není pravda,“ nechala se slyšet Sara. „Navíc je tu i skupina lidí, co mi vyhrožují, že si na mě počkají. Nebudu vůbec smutnit, až mých patnáct minut slávy skončí,“ dodala ještě ve svém prohlášení.

Mohlo by vás zajímat:

Modelka twerkuje na Mozarta...ňadry!

Mozart by se asi hodně divil! Modelka twerkuje svými ňadry na jeho Malou noční…


Prdelky v pohybu...

Prdelky v pohybu: Nejlepší twerking? Sexy Rusky

Královna twerkingu... to je ale prdelka...

Královna twerkingu. Tak svižnou prdelku jste ještě neviděli!

reklama