Extrém

17. května 2015 14:00

Lenka Zajícová

Nejapný žert: Britovi přilepili opilci na obličej chlupy z přirození 40 mužů! Jaká byla jeho reakce?

Mark Longley se loučil se svobodou. Na rozlučce čekal litry alkoholu, marihuanu a možná i striptérku. Tato akce se však vymkla kontrole a Mark na ni zřejmě nebude vzpomínat v dobrém.

Mark Longley jel se svými přáteli na velkolepou akci vlakem z města Bognor Regis do Crawley. Jízda většinou trvá hodinu a půl. Již během této cesty se Longley tak opil, že v destinaci nemohl vylézt z vlaku po svých. Muže totiž jeho kamarádi svázali, nasadili mu klaunské boty, plínku a lili do něj panáky tvrdého alkoholu. Když bylo vidět, že je Longley již silně opilý, začali mu na obličej malovat vulgární obrázky, které následně přelepili lidským ochlupením. To měli přichystané v pytlíku a jednalo se o chlupy z intimních partií každého zúčastněného muže. Longley si údajně neuvědomoval, odkud jeho plnovous pochází, a po krátké době se zúčastnil bujarých oslav, které trvaly až do rána. Plnovous neřešil, ba naopak, myslel si, že mu sluší.

Až druhý den, když se snímky objevily na sociální síti, si Longley uvědomil „odkud vítr vane“. Jeho reakce prý byla ta, že se na místě pozvracel. Nedivíme se…

Další snímky z bujarých večírků:

Sdílejte článek

Přečtěte si také