Extrém

15. května 2015 10:32

Lenka Zajícová

Nejbizarnější sexuální praktiky lidstva: V Indii mají orgie, v Guineji sex od osmi. A co v Řecku a Himálaji?

Pokud je u vás doma polykání spermatu po litrech, plácání a přivazování k posteli na denním pořádku, zdaleka nejste žádní experimentátoři. Podívejte se na šokující sexuální praktiky z celého světa.

Antické Řecko

V této době byl v Řecku sex mezi dvěma muži zcela normální součástí života. Starší muži tak často navazovali kontakt s mladými chlapci. Ti byli vždy v roli submisivního partnera, jelikož si tak měli uvědomit postavení starších mužů. Když jim začaly růst vousy, partnerství bylo automaticky zrušeno. Vztah se v překladu jmenoval "chlapecká láska".

Indie

Kmen Muria je místo, o kterém bude nyní snít každý puberťák. Domorodci zde totiž každoročně pořádají festival Ghotul, kde starší jedinci učí dospívající chlapce a dívky tanec, zpěv a pochopitelně sex. Celá vesnice se tak promění na pár dní v jednu velkou orgii. Mohou se zúčastnit jen dívky, které již mají menstruaci a chlapci se začínajícím ochlupením. Na festivalu pijí ženy bylinkový nápoj zabraňující otěhotnění. Pokud i tak nějaká dívka počne, o dítě se pak stará celá vesnice, identifikace otce by totiž byla nemožná.

Himálaj

Zde je velice časté, že rodiče dělí svůj majetek rovnoměrně poté, co se synové ožení. A protože jsou Himálajci vynalézaví, je zcela běžné, že si synové vyberou jednu ženu, o kterou se dělí. Manželka musí pevně dodržovat rozvrh, který jí manželé vytvoří, aby nedošlo k žárlivým hádkám. Toto soužití se jmenuje „patriarchální polyedrie“.

Nová Guinea

Tento ostrov je jedním z nejpestřejších míst planety. Na rozloze 786 000 km zde najdete 865 různých jazyků. Jeden z místních kmenů, Trobriand, je známý velkolepými oslavami, kde šaman kouzlí a přivolává lásku. Pro členy tohoto kmene není neobvyklé začít sexuální život kolem 8 roku života. Je tedy pochopitelné, že promiskuita je před svatbou naprosto v pořádku. Co však svobodní členové kmene před obřadem nesmí, je jíst ze společného talíře. To je hřích.

A zase ta Guinea…

Narodit se do kmene Trobriand zní možná zajímavě. Pokud se narodíte v Nové Guineji do kmene Sambian, pak máte smolíka. V sedmi letech totiž budete izolováni od žen na celých deset let a budete žít ve vesnici jen s muži. V průběhu tohoto pobytu se z vás má stát opravdový muž. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnete, je pití spermatu starších jedinců.

Sdílejte článek