Extrém

15. května 2015 10:32

Lenka Zajícová

Nejbizarnější sexuální praktiky lidstva: V Indii mají orgie, v Guineji sex od osmi. A co v Řecku a Himálaji?

Pokud je u vás doma polykání spermatu po litrech, plácání a přivazování k posteli na denním pořádku, zdaleka nejste žádní experimentátoři. Podívejte se na šokující sexuální praktiky z celého světa.

Antické Řecko

V této době byl v Řecku sex mezi dvěma muži zcela normální součástí života. Starší muži tak často navazovali kontakt s mladými chlapci. Ti byli vždy v roli submisivního partnera, jelikož si tak měli uvědomit postavení starších mužů. Když jim začaly růst vousy, partnerství bylo automaticky zrušeno. Vztah se v překladu jmenoval "chlapecká láska".

Indie

Kmen Muria je místo, o kterém bude nyní snít každý puberťák. Domorodci zde totiž každoročně pořádají festival Ghotul, kde starší jedinci učí dospívající chlapce a dívky tanec, zpěv a pochopitelně sex. Celá vesnice se tak promění na pár dní v jednu velkou orgii. Mohou se zúčastnit jen dívky, které již mají menstruaci a chlapci se začínajícím ochlupením. Na festivalu pijí ženy bylinkový nápoj zabraňující otěhotnění. Pokud i tak nějaká dívka počne, o dítě se pak stará celá vesnice, identifikace otce by totiž byla nemožná.

Himálaj

Zde je velice časté, že rodiče dělí svůj majetek rovnoměrně poté, co se synové ožení. A protože jsou Himálajci vynalézaví, je zcela běžné, že si synové vyberou jednu ženu, o kterou se dělí. Manželka musí pevně dodržovat rozvrh, který jí manželé vytvoří, aby nedošlo k žárlivým hádkám. Toto soužití se jmenuje „patriarchální polyedrie“.

Nová Guinea

Tento ostrov je jedním z nejpestřejších míst planety. Na rozloze 786 000 km zde najdete 865 různých jazyků. Jeden z místních kmenů, Trobriand, je známý velkolepými oslavami, kde šaman kouzlí a přivolává lásku. Pro členy tohoto kmene není neobvyklé začít sexuální život kolem 8 roku života. Je tedy pochopitelné, že promiskuita je před svatbou naprosto v pořádku. Co však svobodní členové kmene před obřadem nesmí, je jíst ze společného talíře. To je hřích.

A zase ta Guinea…

Narodit se do kmene Trobriand zní možná zajímavě. Pokud se narodíte v Nové Guineji do kmene Sambian, pak máte smolíka. V sedmi letech totiž budete izolováni od žen na celých deset let a budete žít ve vesnici jen s muži. V průběhu tohoto pobytu se z vás má stát opravdový muž. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnete, je pití spermatu starších jedinců.

Sdílejte článek
Štítky Indie Himálaj Řecko sex Nová Guinea orgie Guinea kmen sperma Starověké Řecko Řecko starý muž