Extrém

24. října 2015 12:48

redakce Prima Lajk

NEJDĚSIVĚJŠÍ SELFÍČKO: Po útoku přítele byla 2 dny v bezvědomí. Aby zjistila, jak vypadá, vyfotila se...

Colleen Higgins se chtěla rozejít s přítelem, ten ji ale zmlátil tak, že zůstala dva dny v bezvědomí a když se probrala, nemohla ani chodit. Mobilem si vyfotila selfie, aby zjistila, jak špatně na tom je. Teď fotku posílá do světa, aby dala ženám odvahu k obraně proti domácímu násilí.

Nejdřív to vypadalo jako z pohádky a Colleen si myslela, že našla svého pana Dokonalého, jenže když se po roce a půl vztahu ke svému příteli nastěhovala, začal ji kontrolovat. Věděla, že v minulém vztahu taky došlo na útoky, ale myslela si, že tentokrát to bude jiné.Pak ale zjistila, že ji přítel podvádí a tak se rozhodla se s ním rozejít. Po rozchodu ji ale potkal na ulici a pozval ji k sobě domů na kávu, aby vztah urovnali. Tam ale ženu čekalo peklo. Zbil ji tolik, že upadla do bezvědomí. Na gauči ji nechal ležet celé dva dny a když se dívce podařilo z domu dostat, policii tvrdil, že spadla ze schodů.

Tomu ale pochopitelně nikdo nevěřil. „Nemohla jsem chodit, věděla jsem, že je něco špatně, tak jsem sáhla po mobilu a vyfotila jsem se, abych viděla, jak vypadá moje tvář. Jediné, co jsem viděla, byla krev. Věděla jsem, že se musím z toho baráku dostat ven,“ vzpomíná Colleen na děsivé momenty v přítelově domě. Její přítel skončil na šest let v base, ale pro Colleen tenhle příběh neskončil. Půl roku se zotavovala a teď chce fotkami ze své léčby varovat všechny ženy, které by mohly zažít něco podobného. „Pokud můj hlas zachrání alespoň jednu ženy od domácího násilí, tak to stojí za to,“ říká Colleen.


Přečtěte si také