Extrém

21. prosince 2015 17:46

Lenka Zajícová

Nejdivnější dárky, které můžete pořídit k Vánocům!

Podívejte se na seznam originálních vánočních dárků, které můžete pořídit. Zapomeňte na ponožky a rukavice, s těmito dárky dostanou Vánoce nový rozměr.

1, Objetí

Ne, tohle nemá sexuální podtext. Jedná se lehce bizarní výmysl, který by měl pomoci lidem se vztahy na dálku. Díky aplikaci HUG si dáte váš iPhone na hrudník a telefon vyšle virtuální objetí vaší lásce. Bonus? Nějaké oslabené duši to přijde možná i romantické a vás to nic nestojí.

2, Soví zvratky

Ano, je to bizarní, ale pokud nevíte, co poslat své bývalé přítelkyni k Vánocům, tohle je skvělý nápad. Společnost Pellets prodává napodobeniny i opravdové soví zvratky k akademickým účelům. Můžete tak poslat vaší bývalé lásce smotek mrtvých hlodavců. To není přesně to, co chtěla? To nevadí, je to to, co si zaslouží.

3, Duch

Avie Woodbury z Nového Zélandu má prý zkušenosti s exorcismem. Pokud lže, má tedy alespoň podnikavého ducha. V jejím domě totiž pobývalo hned několik nadpřirozených sil. Zbavila se jich zcela netradičním způsobem, uvěznila je v malé skleněné lahvičce. Ty nyní prodává jako „vedlejšák“ ke krocení duchů. Nejenže z vašeho domu nevítaného hosta vyžene, ale můžete si ho následně dát na krk jako náhrdelník. Skvělé, taková věc nám na seznamku pro Ježíška zcela jistě chyběla.

4, Dopis o přijetí z Bradavic!

Taky se vaše mladší ségra nedostala na vejšku? Nechte jí poslat dopis o přijetí na nejžádanější školu světa! Harvard? Princeton? Oxford? Houby, jedná se o Bradavice. Tento dopis vás vyjde na 250 Kč a váš sourozenec se alespoň pod stromečkem nebude cítit jako totální loser, kterým je.

5, Sada pro přežití

Nedostatek vody? Nedostatek vzduchu? Ne, všichni víme, že lidé zemřou pod rukama Zombie. Pro ty statečnější jedince je dobré nenechat nic náhodě a pořídit si balíček první pomoci, prostě Zombie Kit.