Nejhloupější nehody za loňský rok – TOP kandidáti na Darwinovu cenu

A laureátem Darwinovy ceny za nejhloupější smrt v roce 2014 se stává... Zatím není rozhodnuto, ale podívejte se na průběžné pořadí hlasování. Lidé opět dostali neuvěřitelné nápady, které je stály život!

Na prvním místě průběžného hlasování (zatím známka 8,5 od třech a půl tisíce lidí) sice není smrt, ale... Muž z Londýna si navlékl na penis kroužek, který nedokázal sám sundat. Tak se styděl, že čekal tři dny, než vyhledal pomoc. Napuchlý a tlející orgán už ale lékaři nezachránili a museli přikročit k amputaci. Pro mnoho mužů horší vyhlídka než smrt.

Na druhém místě v těsném závěsu (8,4 od 3400 uživatelů) je dvojice holandských opilců, která se na nádraží v Rotterdamu vsadila, kdo má větší odvahu. Jeden si na koleje lehl, že vlak přejede nad ním. Druhý si přidřepl těsně ke kolejím. Jenže vlak byl širší a nižší, než předpokládali...

Stejnou známku 7,9 zatím má dvojice z Londýna, která při sexu na balkoně přeletěla zábradlí a zřítila se z šestého patra. A muž z Arizony, který nejspíš kradl kabely a nevšiml si, že jsou pod proudem. Jeho mumifikovaná mrtvola byla nalezena v roce 2014, ale zemřel údajně už nejméně o rok dřív.

Páté místo je také lahůdka. Muž z Pákistánu se nechal zabít místním duchovním ve víře, že ho hned vzápětí oživí.

Komu byste dali svůj hlas vy:

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky Londýn smrt havárie hloupost Pákistán opilec Rotterdam Arizona duchovno Darwinova cena

Přečtěte si také