Extrém

19. července 2014 11:20

Táňa Sáblíková

Nejmladší ženich na světě! Devítiletý si vzal 62 letou ženu…podruhé!

Saneie Masilela by byl jen obyčejným devítiletým chlapcem, kdyby se ve své rodné Jihoafrické republice neoženil…s o 53 let starší ženou!

Saneie se stal oficiálně nejmladším ženichem na světě a to hned podruhé, ve svých devíti letech je totiž podruhé ženatý! Manželkou se mu ale stala ta samá žena jako poprvé. Dvaašedesátiletá Helen Shabangu, matka pěti dětí ve věkovém rozmezí 28-38 let, řekla devítiletému Saneiemu ano již podruhé před více než stovkou hostů.

Devítiletý chlapec dokonce prohlásil, že manželství udělal legitimní, obyvatelům jeho obce to ale přijde nemorální. Obřadu se navíc zúčastnil i Helenin dlouholetý manžel Alfred, který byl na svatbě i v loňském roce. „Moje děti i já jsme šťastní, protože jsme neměli problémy s její svatbou s tímto chlapcem. Ať si říká, kdo chce, co chce, mě je to jedno,“ nechal se na svatbě slyšet Alfred.

Druhá svatba se uspořádala kvůli školákovi, který v loňském roce absolvoval jen tradiční africký obřad, druhý obřad se tento týden uskutečnil právě kvůli tomu, aby se stal legitimním.

Ještě manželský polibek a svatba je legitimní. , Foto: twitter

Novomanželé ukázali snubní prstýnky. , Foto: twitter

Helen tvrdí, že si spolu povětšinou jen hrají....doopravdy? , Foto: twitter

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také