Nejohroženější povolání v době nákazy mají prostitutky! Jak jinak by si mohly vydělat?

Prostitutky v ohrožení kvůli viru.

Doba je zlá a pro někoho ještě horší. Prostitutky po celém světě totiž s příchodem koronaviru rychle přišly o většinu svých kšeftů, a se zavřením většiny nočních podniků tak nezbývá příliš mnoho alternativ, jak se o sebe mohou finančně postarat. Pár jich ale přece jen je.

1. Rozvoz jídla, i dalších služeb

Například v Americe se sexuální zaměstnankyně společně s majitelem jedné provozovny rozhodly, že budou přes den dovážet jídlo a pití. Ceny jsou přitom ty samé, jako v baru, takže nadsazené, a kromě jídla mohou ženy nabídnout i další služby.

2. Prosadit se o dekriminilizaci a žádat o dávky

Ve spoustě zemích světa je prostituce ilegální, a tak ženy bez práce nemají nárok na státní podporu. Kdyby se však ze zákona dostala prostituce na stejnou úroveň jako jiná povolání, mohl by ženám přispět stát. A co si budeme povídat, vydělat by na tom díky daním mohli časem všichni.

3. E-scort

Podobně jako se sport přesunul do online prostředí, mohly by se lehké ženy přesunout před kamery svých telefonů a laptopů. Stránky jako OnlyFans a jiné už dávno dokázaly, že umožní ženám slušně si vydělat, a pakliže budou muži ochotní si za sex platit i když z toho nebudou mít fyzický požitek (alespoň ne ten tradiční), jakože budou, může to být dost možná i nejjednodušší řešení.


Přečtěte si také