Extrém

19. února 2016 12:21

Petr Cífka

Nejpitomější smrt historie! Opravdu zabil muže jeho vlastní prd?

Až příliš blbé na to, aby to byla pravda.

Nic šílenějšího jsme snad už dlouho neslyšeli. Americkými médii prolétla zpráva o muži, který zemřel po výbuchu ve svém přívěsu, jenž byl zároveň laboratoří na výrobu metamfetaminu. Co že je na této smrti tak neuvěřitelného? Explozi totiž způsobil jeho vlastní prd!

Celá situace se měla odehrát nějak takto. Evidentně drogami posilněný chlápek chtěl své manželce ukázat trik zvaný modrý anděl. Tedy strčit si zapalovač skoro až do zadku, škrtnout a do toho si ze všech sil co nejvíce ulevit. Jenže místo očekávaného plamínku přišel výbuch. Muž svůj velkolepý prd nepřežil a drogově závislá manželka se jeho výkonu smála ještě po příjezdu policie.

Že je to celé až příliš přitažené za vlasy? Bohužel máte pravdu. Brzy se totiž ukázalo, že celý příběh byl jen výmyslem z hlavy jednoho internetového komika. Neznámý prdící muž tak letos Darwinovu cenu bohužel nevyhraje. I přesto ovšem vtipálek dokázal svou zprávou zmást na hodiny nejednoho novináře a pobavit slušnou řádku lidí. Za tento dokonalý fake si tedy zaslouží palec nahoru.

Sdílejte článek

Přečtěte si také