Extrém

1. července 2015 14:37

Tereza Javorová

Nejtlustší pár na světě čeká dítě. Jak se jim podařilo počít, je téměř zázrak!

Seznamte se se Stevem a Michelle Beerovými. Před lety k sobě zahořeli spalující láskou, ale ze všeho nejvíc milují jídlo. Dohromady totiž váží neuvěřitelných 350 kilogramů! Teď ale musí shodit. Michelle je totiž těhotná.

Michelle ale nebude rodit poprvé. Z předchozího manželství už má šest dětí a její manžel Steve dokonce sedm dětí. Tohle bude ale jejich první společné dítě. Problém však je, že Steve ani Michelle nemůžou kvůli své morbidní obezitě pracovat. Pobírají tak velké sociální dávky od státu a s příchodem dalšího potomka dostanou ještě víc.

Pro Michell a Steva je miminko malým zázrakem. Dlouhé roky prý kvůli svým kyprým tvarům nemohli mít sex, ale poté, co se jim dohromady podařilo shodit zhruba 80 kilogramů, pro ně milostné hrátky přestaly být fyzicky neproveditelné.

Michelle tak otěhotněla. Lékařům ale stále dělá starosti její zdravotní stav. Má vysoký krevní tlak a cukrovku. Navíc jí je už třiačtyřicet let a těhotenství je tak považované za rizikové. Michelle tak bude muset opatrně hubnout dál. Pár ale i tak věří, že se rodina rozšíří o čtrnácté dítě a tuto radostnou událost budou moct společně oslavit pořádnou hostinou.

Sdílejte článek
Štítky cukrovka manželství manželé zázrak

Přečtěte si také