Extrém

24. května 2015 12:50

Tereza Javorová

To nepochopíte: Nevěsta pozvala muže, který ji v dětství znásilnil, na svoji vlastní svatbu!

Kristy Sutton (27) si svoje svatební album nikdy nebude prohlížet s nadšením jako ostatní nevěsty. Z fotografií se na ni totiž směje muž, který ji celé její dětství znásilňoval. Nejhorší na tom je, že ho Kristy sama pozvala!

"Cítila jsem povinnost ho pozvat. Chtěla jsem se vyhnout otázkám, proč jsem nepozvala tak blízkého rodinného přítele," vysvětluje svoje zvláštní rozhodnutí Kristy. Když ale násilníka na své svatbě skutečně spatřila, málem se zhroutila.

Čtyřiapadesátiletý George Spooner se s rodinou Kristy seznámil, když jí bylo asi osm let. Zrovna se ocitl v těžké životní situaci a rodiče Kristy mu nabídli, aby u nich nějaký čas bydlel. "Od začátku ze mě udělal svého domácího mazlíčka. Objímal mě a lechtal. Kdy jsme spolu byli sami, tak mě i sexuálně obtěžoval," vzpomíná Kristy.

Její rodiče si ale ničeho nevšimli. Zvrhlého Spoonera považovali za dobrého rodinného přítele. Spooner byl podle Kristy také skvelým manipulátorem. Přesvědčoval ji, že "tohle dělá každá malá holka" a přiměl ji myslet si, že sexem splácí to, že se o ni někdo zajímá. "Tvrdil mi, že o našich praktikách řekl mým rodičům a že jim to nevadí. Prý mě nemají rádi a že on je jediný, který se o mě zajímá a stará." Zhruba od Kristyiných devíti let ji tak nutil provozovat nejprve orální sex a poté s ním i souložit. Kristy byla moc malá na to, aby si uvědomovala, co se to děje.

Zneužívání skončilo, když se Kristy v patnácti letech odstěhovala ze svého rodného města. Později poznala svého současného muže Barryho. Když ale dělala seznam hostů na svatbu, cítila povinnost pozvat i rodinného přítele násilníka Spoonera. "Nemohla jsem si to vysvětlit. Celé moje dětství mnou neskutečně manipuloval a psychické následky z toho mám dodnes. Ale cítila jsem, že ani teď nejsem schopná se mu postavit a všem vysvětlovat, proč jsem ho nepozvala."

V osudný den se ale všechno změnilo. Jakmile Kristy uviděla Spoonera v kostele, všechny její hrůzné vzpomínky se jí vybavily. Svěřila se své matce i muži a ti ji donutili jít na policii. Pedofilní Spooner byl tak i po letech odsouzen za znásilnění dítěte a nemravné jednání.

Happy end.

Sdílejte článek

Přečtěte si také