Extrém

8. června 2015 15:02

Lucie Průchová

NEUVĚŘITELNÉ: Bláznivá matka zahrnuje své děti luxusem. Proč? Aby zapomněly na bolest!

Některé matky jsou opravdu „postižené“. Dokážete něco takové pochopit? Tato žena nakupuje svým dcerám jen značkové věci za desetitisíce. Prý by raději zemřela, než aby jim to odepřela!

Když nechávala Jerri své mladší dceři, které byly v té době čtyři měsíce, propíchnout uši, aby mohla nosit náušničky, tak těžce nesla to, že plakala, že jí musela jít hned koupit „bolestné“. Jak tvrdí jejich matka: „Nesmějí si vzpomenout na bolest!“ Nebylo to nic menšího než značkové oblečení a hračky, ještě k těm diamantovým náušničkám, které dostala při píchání oušek.

Její sestřičce, které je jeden rok, koupila matka kabelku od známého návrháře za 250 liber (9400 korun), aby jí to nebylo líto.

„Někteří lidé říkají, že je Valentina ve svých čtyřech měsících na propíchnutí uši moc malinká, ale já si myslím, že čím dřív, tím líp, nebude si tu bolest pamatovat moc dlouho. A ještě k tomu dostala diamantové náušničky, ze kterých byla nadšená! Za pět minut o bolesti nevěděla, ale stejně jsem jí ještě nakoupila další věci, jako odškodné.“

Devětadvacetiletá matka již zaregistrovala své dvě dcery do modelingové agentury. Teď už jen čekají na pracovní příležitost.

Jerri dodala: „Nenarodila jsem se se stříbrnou lžičkou“, takže by mě lidé neměli soudit. Je moje věc, jak utrácím své peníze nebo jak oblékám své děti!

Raději by prý zemřela, než aby viděla své děti s něčím neznačkovým: „Umřela bych, kdybych měla vyjít ven já nebo mé děti s nějakým padělkem. Abych byla upřímná, raději bych chodila nahá než v něčem falešném!“ dodává Jerri

Sdílejte článek
Štítky bolest luxus ucho

Přečtěte si také